(+380-56) 732-07-44

(+380-67) 108-53-79

В Україні побудують 10 митних пунктів пропуску

Фото з інтернету

Уряд підтримав будівництво 10 та реконструкцію 25 пунктів пропуску митниці, в тому числі, на західному кордоні.

Пряма мова заступника міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрія Драганчука: «Головна мета Мінфіну залишається незмінною — це сучасна та прозора митниця. Прийняте сьогодні урядове рішення дозволить Україні отримати ще 35 пунктів пропуску з новітнім технічним обладнанням, яке мінімізує людський фактор під час перевірки, а значить — і корупційні ризики.

25 з них будуть модернізовані та 10 побудовані: 5 застарілих, ще з радянських часів і які продовжують функціонувати за тимчасовою схемою, а також 5 — абсолютно нових».

За його словами, будівництво нових митних пунктів пропуску прискорить проходження необхідних митних процедур, сприятиме розвитку зовнішньоекономічної діяльності та наповнення держбюджету.

Передбачається, що на облаштування пріоритетних пунктів пропуску необхідно 9,8 млрд грн (з них 4,5 млрд грн на будівництво, реконструкцію та капремонт; 5,3 млрд грн — на установку систем відео контролю, зважування та сканування).

Відзначається, що проект будуть реалізовувати в тому числі, за рахунок польського кредиту, наданого в рамках Договору між урядом України та урядом Республіки Польща.

Джерело: сайт Мінфіну; pravda.com.ua