(+380-56) 732-07-44

(+380-67) 108-53-79

Маршрут мультимодальних перевезень між Туреччиною, Україною та Польщею запрацює 30 березня

З 30 березня буде відкрито новий маршрут для мультимодальних вантажних перевезень між портом Карасу (Туреччина), залізнично-поромною переправою Чорноморськ (Україна) та містом Славкув (Польща). Про це розповів в.о. глави ДП «Адміністрація морських портів України» Олександр Голодницький під час IV Українсько-німецького економічного форуму.

Фото: http://investinports.com

«30 березня Україна відкриває завдяки своїм європейським партнерам, бізнесу Польщі та Туреччини мультимодальні перевезення через порт Чорноморськ», — зазанчив  Голодницький.

Він додав, що маршрут буде працювати від порту Карасу в Туреччині, через залізнично-поромний комплекс Чорноморськ в Україні до польського міста Славкув.

За словами Голодницького, цей новий маршрут дозволить прискорити вантажні перевезення по маршруту на добу-півтори.

Керівник АМПУ уточнив, що вартість перевезення одного контейнера з Карасу до Славкув складе 1 700 євро.

Нагадаємо, 5 березня Верховна Рада прийняла за основу проект закону «Про мультимодальні перевезення». Метою законопроекту є вдосконалення регулювання організаційних і правових основ мультимодальних перевезень вантажів в Україні, а також державної підтримки мультимодальних перевезень.

Проектом пропонується ввести в Україні поняття змішаного та комбінованого перевезення вантажів, мультимодального термінала, документа змішаного перевезення, оператора та замовника мультимодального перевезення, визначення договору змішаного перевезення, його істотних умов, прав і обов’язків його сторін, основних принципів державного регулювання та державної допомоги при такому виді перевезень.

 

Джерело: ukrrudprom.com